Hakkımızda

Biz Kimiz

Dünyamıza ve çevremize zarar vermeyen; ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme teknolojisinde rakipsiz tasarım uzmanlığımız ile dünya lideriyiz.
Alanımızdaki en zor sorunlarla başa çıkabilen, yenilikçi tasarım mühendisleri olmaktan gurur duyuyoruz. Dünyanın en önde gelen birçok şirketine çözüm ortağı olup başarılı projelere imza attık.

Evaporatif soğutma sistemleri olarak; günümüzde ihtiyaç duyulan tasarruflu, sürdürülebilir, çevreye duyarlı, sağlıklı ve temiz iklimlendirme sistemleri alanında Türkiye ve dünyada yeni çözümler sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda inovatif çözümler geliştirerek, sabit ve taşınabilen Evaporatif soğutucular ile temiz ortam ürünleri üretiyor, müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz.

Evaporatif tasarımlı çözümler; gıda ve içecek, plastik, otomotiv, elektronik, ilaç üretimi ve depolamada uzman ortamları da dahil olmak üzere tüm endüstriyel sektörlerde iklim kontrolü ve konforu sağlar. İşletme maliyetlerini azaltarak üretkenliğinizi artıracak harika bir çalışma ortamı yaratacağız. İşimizi sizler için kaliteli bir şekilde tutkuyla yapıyoruz.

Sunduklarımız

İnovasyondaki tutkumuz ve tutarlı çabamız ile Evaporatif’i HVAC çözümünün gerçek liderleri haline getirdik.

Evaporatif, 12 yılı aşkın bir süredir çevreyi koruyan ileri teknoloji çözümlerde öncü olmuştur. Günümüzde yaygın olarak kabul gören soğutma uygulamalarından birçoğu Evaporatif tarafından başlatılmıştır. Şu anda da endüstri genelinde kullanılmaktadır.

Müşterilerimiz için ısmarlama bir tasarım çözümü oluşturmak için en başından beri soluksuz çalışıyoruz. En verimli sistemi sağlamak için son teknolojileri kurarak her şeyin 7/24 sorunsuz çalıştığından emin olmak için eksiksiz bakım hizmetlerimiz aracılığıyla ince ayar yapmaya devam ediyoruz.

Sertifikalarımız