Opsiyonlar

Opsiyonlar

Kontrol Paneli

Plenum

Isıtma Modülü

Hava Kalitesi Kontrolü Nedir?

Evaporatif’ın Hava Kalitesi Kontrol Servisi, çeşitli mekanik işlemler kullanarak partikülleri ve zararlı bakterileri havadan taşımak için tasarlanmıştır.

Duman Tahliye

Çalışma ortamında yeterli havalandırmanın sağlanması, duman ve dumanla aynı çevrede çalışan kapalı binalara birçok fayda sağlamaktadır. Duman tahliye sistemleri personelinizin sağlığı ve güvenliği için hayati öneme sahiptir ve işletmenizin günlük verimlilik oranlarını artırmaya yardımcı olabilir.

Kapalı alanlarda, endüstriyel çalışma ortam hava kalitesi kontrolü alanında ve depolama tesislerinde, en etkili ve uygun toz ve duman tahliye sistemlerinin kurulması esastır.

Isı Geri Kazanım Havalandırması

Isı Geri Kazanım Havalandırması tüm havalandırma sistemlerinin önemli bir parçasıdır. Isı transferinin düzenlenmesini ve kontrol edilmesini sağlayarak, havalandırma seçiminiz paradan tasarruf etmenize ve işinizi daha verimli bir şekilde yürütmenize yardımcı olacaktır.

Profesyonel Destek

Evaporatif’daki havalandırma uzmanlarından oluşan deneyimli ekip, gıda üretim ve depolama tesislerinde hava kalitesi kontrol spesifikasyonlarını karşılamak için sistemler ve planlı önleyici bakım paketleri sunmaktadır.

Ayrıca Evaporatif servis ve bakım departmanı, filtrelerin düzenli olarak muhafazasını ve hava kalitesinin belirtilen tasarım kriterlerini karşılamasını sağlamak için tam saha sistem filtrasyon günlük defterleri sunmaktadır.

Evaporatif’daki duman tahliye hizmeti tamamen bireysel alanlar ve müşteri ihtiyaçları etrafında inşa edilir. Duman ekstraksiyon sistemleri havalandırılması gereken alanın koşullarına göre değişiklik gösterdiğinden uzmanlarımız sizin için en etkili sistemi tasarlayacak ve uygulayacaktır.

Hava Kalitesi Kontrolü

Evaporatif’in tüm hava kalitesi kontrol sistemleri, havadan zararlı bakterileri çıkararak güvenli ve uygun üretim ve depolama ortamları sağlayan Yerel Egzoz Havalandırması ile birlikte gelir.

Evaporatif, özellikle gıda üretim ve depolama endüstrileri için hava kalitesi havalandırma hizmetleri sağlama konusunda uzmanlaşmıştır.